8. 7. 2014

Tým na cestách

Dnes odpoledne jsme s Billem vyrazili trošku špiónit na přípravný zápas našeho prvního soupeře, Turecka. Pavel Semerák nás na hřiště odvezl a pokračoval na letiště pro další část výpravy o velikosti přes deset osob. Ty pak měli společně s Karlem dopravit na studentskou kolej, kde bydlíme.

Zápas jsme skoukli a ještě přitom stačili obdivovat až přízračnou hru světel, kterou nám sluníčko s mraky připravilo. Cestou zpátky ze zápasu se však hra světel změnila v temnou černotu a vzdálené blesky se začaly přibližovat. V tu chvíli mě napadlo, jak velká bouřka může asi tak způsobit to, že letiště nepřijímá, a které další letiště je nejblíž. No, a jen o pár minut později mě pípla esemeska od Pavla Došlého, cituji: "Tak jak jste na tom? Tady v Colorado Springs je celkem pohoda..." Tím byla otázka nejbližšího letiště zodpovězena.

A tak ke včerejšímu předvoji přibyli dnes zatím jen Petr Fait, JZ a další člen realizačního týmu, Will Mraz. Ostatní jsou buď ve sto mil vzdáleném Colorado Springs, nebo ještě ve vzduchu, a netušíme, kam je nakonec bouřky zaženou. Chystáme záchranou výpravu.

Žádné komentáře:

Okomentovat