16. 7. 2014

Vyrovnaná partie s Německem

(mh) - Po včerejší ne zcela optimálním výkonu proti Polsku čekal na český tým silný tým Německa. S německým týmem bez jednoho hráče jsme se již potkali na Berlín Open, kde jsme prohráli o gól. A s tímto pocitem, a posílení o 3 severoamerické posily jsme si věřili. Bohužel v tomto zápase naplno ukázala absence Dominika Peška.

Po první periodě byl stav vyrovnaný 2:2. A tým Německa předváděl svojí klasikou hru zpoza brány na, kterou byli čeští obránci připraveni. Ve druhé periodě měl český tým slibné šance, ale německý brankář Maase vše zneškodnil. Na opačné straně se chytly střely Phillipa Broze a nejlepšího německého hráče na hřišti Henrika duBois-Reyonda.

Od poloviny utkání dokázal přidat český tým v útoku na pohybu a to se vyplatilo. Přidal dvě branky, ale německý tým dokázal přidat 4. Poslední perioda byla hra na honěnou. Německý tým chytře držel balón a česká obrana se snažila lovit střelce. A tento úkol se docela dařil. Český tým dokázal sice skórovat, ale německý tým přidal také po brance a tak výsledné skóre bylo 9:5. I když tento výsledek nevypovídá o hře, která byla k vidění.

Český tým i po prohře neztrácí dobrou náladu o náladu se starají převážně hráči, co do hry už nenastoupí, František Dolejší a Dominik Pešek.

Dominik na nákupu

Omlouváme se za kvalitu fotografie, ale v záchvatu smíchu se nepodařilo udělat nic lepšího.
 


František našel boty pro obry


Žádné komentáře:

Okomentovat